Časté dotazy

administrační rozhraní

K moderní prezentaci patří neodmyslitelně i možnost snadné správy, realizované prostřednictvím administračního rozhraní (označované také jako CMS nebo Redakční systém). Takové to administrační rozhraní standardně nabízíme ke všem našim programům.

Co vám naše administrační rozhraní umožňuje?

  • Jednoduchý výběr stránek, které chcete upravovat
  • Snadno mazat, přidávat nebo upravovat všechny texty
  • Formátovat přidávané texty podle nastavených stylů
  • Přidávat obrázky, včetně komfortního výběru „výřezu“ fotografie
  • Ovládání SEO informací o stránkách (názvy stránek, jejich popisu
    a klíčových slov)
  • Přidávání dokumentů ke stažení (PDF, DOC, XLS,….)
  • Přidávání nových stránek
  • Prohlížení historie provedených změn až po dobu 90 dní
Výběr stránek v prezentaci, které chcete upravovat

Výběr stránek, které chcete upravit probíhá velmi jednoduše ze seznamu všech stránek, které se v prezentaci dají upravovat. V tomto základním pohledu můžete stránku nejen vybrat pro úpravu, ale i smazat, nebo „zneviditelnit“ pro uživatele webu. Také si zde můžete vybrat úpravu základních SEO údajů. Na požadovanou stránku stačí jednoduše „kliknout“

Změna, přidávání a mazání textů a jeho formátování

Veškeré texty jsou po výběru stránky ukázány v přehledném WYSIWiG editoru s přednastavenými styly, které jsou v prezentaci použité a ze kterých při formátování vybíráte. Texty můžete jednoduše vkládat z wordových dokumentů. Můžete si také prohlédnout jak bude stránka v prohlížeči vypadat a pokud jste spokojeni, tak ji uložit. Vždy máte také možnost, použít již dříve uloženou verzi stránky.

Přidávání obrázků

K textům na stránce můžete přidávat libovolný počet obrázků. Můžete použít již existující obrázky v prezentaci a použít je na více místech, nebo nahrát obrázek, který máte uložený u vás v počítači. Při vkládání obrázku máte možnost vyplnit jeho název a popisek, jeho zarovnání, případně si vybrat správný výřez z fotografie.

Ovládání SEO informací o stránkách

Pro správnou SEO optimalizaci je velmi důležité věnovat pozornost správnému nastavení titulků stránek, klíčovým slovům a popisu stránky. Tyto údaje se pro každou stránku v prezentaci dají velmi pohodlně upravovat. V náhledu uvidíte i případnou podobu této stránky ve vyhledávačích.

Přidávání dokumentů ke stažení

Stejným způsobem jako se přidávají obrázky lze přidávat i dokumenty ke stažení, případně přímo k otevření v prohlížeči. Máte možnost soubor vybrat, nastavit jeho název i to zda se má případně otevřít do nového okna.

Přidávání nových stránek

U vyšších programů máte možnost přidávání nových stránek. Nové stránky se přidávají velmi jednoduše, duplikováním již existujících stránek nebo šablon. Stačí si vybrat, kterou stránku chcete duplikovat (pro výběr „stylu“ nové stránky) a zadat název pro novou stránku, spolu s zanesením této změny do navigace.

Historie provedených změn

U každé stránky se automaticky ukládá historie provedených změn za posledních 90 dní. Máte tak možnost se k jakékoli verzi kdykoliv snadno vrátit.

Nápověda a podpora

Přímo v administraci nám můžete, pokud si nebudete s něčím vědět rady, kdykoliv poslat dotaz na naši podporu.

Máte dotaz?